Preskočiť na obsah
FIT - AUTO

Ostatné služby

FIT - AUTO s.r.o.

Oprava a údržba motorových vozidiel

Sídlo
Kováčovce
Od roku
2013
IČO
47 498 005

FIT - AUTO

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Peťov 46, 991 06 Kováčovce
Na trhu od
1. novembra 2013
IČO
47 498 005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2013
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte FIT - AUTO

FIT - AUTO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Peťov 46, 991 06 Kováčovce. Zapísaná je od 1. novembra 2013 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet činnosti tvorí 6 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel a nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….

Základné údaje

Obchodné meno
FIT - AUTO s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 498 005
DIČ
2023912770
Dátum vzniku
1. novembra 2013
Sídlo
Peťov 46, 991 06 Kováčovce
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 25432/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa FIT - AUTO zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli FIT - AUTO s.r.o.?

Sídlo je na adrese Peťov 46, 991 06 Kováčovce.

Čím sa FIT - AUTO s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Aké je IČO – FIT - AUTO s.r.o.?

IČO je 47 498 005, DIČ 2023912770.

Kedy vznikla FIT - AUTO s.r.o.?

Vznik: 1. novembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Peťov 46 991 06 Kováčovce

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre FIT - AUTO s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese fit-auto.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.